Angielski Online

Reklamy Google


Moja Plisa - Plisy Sklep on-line

zwiń
 / 
rozwiń
Moja Plisa - Plisy Sklep on-line

Rolety i żaluzje od dawna stosuje się do osłaniania okien. Posiadają one także dużą wartość estetyczną. Wygląd roletzmienił się na przestrzeni lat. Współcześnie produkuje się je z wysokiej jakości materiałów, trwałych i odpornych na zmiany temperatur. Plisy okienne to przykład zmiany żaluzji i rolety. Stanowią one nową formę osłony dla okna.
Cechy charakterystyczne plis okiennych
Plisy do okien to rozwiązanie pośrednie między żaluzją a roletą. Podobnie jak rolety są zrobione z materiału. Z żaluzjami plisy okienne łączy postać harmonijkowa struktury materiału. Występują jednak pewne różnice pomiędzy nimi. Plisy okienne nie są przymocowane ani w górnej części, ani w dolnej okna.
Zalety plis okiennych
Duża popularność plis okiennych pokazuje, że jest na nie wielkie zapotrzebowanie. Plisy okienne są nie tylko doskonałe pod względem funkcjonalności, ale i posiadają dużą wartość dekoracyjną. Cenną zaletą plis okiennych jest możliwość odsłaniania i zasłaniania od góry jak i od dołu. Taka podwójna mobilność plis okiennych daje możliwość regulowania nasileniem światła w pomieszczeniach.
Zastosowanie plis okiennych
Plisy okienne umożliwiają konstruowania wielu ciekawych aranżacji. Można np. zestawić z sobą dwie harmonijki posiadające różną przejrzystość materiału. Dzięki temu uzyska się efekt identyczny jak w roletach na dzień i noc. Można także umieścić zwartą tkaninę na górze okna, a przejrzystą w dolnej części. W ten sposób podczas składania jednej, druga się rozkłada. Plisy okienne to doskonalsze rozwiązanie do regulowania zaciemniania w pokoju czy w kuchni.

Opublikowano: 14 07 2021
Wyświetleń:
5
Kliknięć:
0
CTR:
0%
PageRank:
Ocena:

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Podlinkuj stronę https://mojaplisa.pl:

Moja Plisa - Plisy Sklep on-line
Odwiedziny robotów

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: